http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

Громадське обговорення проектів нормативно-правових актів

    В цьому розділі можна ознайомитися з проектами розпоряджень голови Зарічненської районної державної адміністрації, які потребують громадського обговорення.

  До кожного документу, який знаходиться на стадії обговорення, можна висловити свої пропозиції та зауваження, які будуть спрямовані розробникам нормативно-правового акту.

   ПРОЕКТИ РОЗПОРЯДЖЕНЬ:


07.11.2019 р. – Звіт
за результатами публічного громадського обговорення
проєкту наказу фінансового управління Зарічненської районної державної адміністрації “Про внесення змін до Інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету”

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:
Фінансове управління Зарічненської районної державної адміністрації.

2. Зміст питання або назва проєкту акта, що виносилися на обговорення:
Проєкт наказу фінансового управління Зарічненської районної державної адміністрації “Про внесення змін до Інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту районого бюджету”.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:
Публічне громадське обговорення проводилось шляхом електронних консультацій за участю інститутів громадянського суспільства, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, мешканців району. Інформаційне повідомлення та матеріали було розміщено на офіційному веб-сайті райдержадміністрації у рубриці “Громадське обговорення проектів нормативно-правових актів»          ( http://zarrda.gov.ua/?page_id=1598).

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до фінансового управління районної державної адміністрації за результатами обговорення:
Пропозицій до проєкту акта не надходило.

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:
Пропозиції та зауваження до проєкту акта не надходили.

6. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:
Проєкт акта в установленому порядку подано для розгляду з метою його прийняття.


18.10.2019 р. – Обговорення проекту наказу фінансового управління Зарічненської районної державної адміністрації «Про внесення змін до Інструкції з підготовки  бюджетних запитів до проекту районного бюджету»
Повідомлення щодо обговорення проекту наказу фінансового управління Зарічненської районної державної адміністрації „Про внесення змін до Інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету”

Наказ про внесення змін до Інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету

Зміни до Інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету

Додаток до Інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету


29.05.2017 р. – Про встановлення межі доступності послуг транспортного обслуговування на 2017 – 2019 роки;


04.07.2017 р. – Про затвердження Порядку безоплатного забезпечення ліками для амбулаторного лікування та безоплатного  пільгового  зубопротезування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян Зарічненського району;


24.10.2017 р. – До уваги територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, громадських організацій

Відділом економічного, агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації здійснюється підготовка проекту Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2018 рік.
Пропозиції до проекту Програми можна подати до 24 листопада 2017 року за адресою: смт Зарічне, вул. Центральна, 11, к. 12, zrchekon_apr@ukr.net,
тел. 3-09-06.

Контактна особа: начальник відділу економічного, агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації – Полюхович Юлія Іванівна.