http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

5 червня 2017 року відбувся щорічний фестиваль “З народної криниці” в селі Дібрівськ

    З метою збереження і популяризації народних традицій, звичаїв та обрядів, які побутували на Поліссі, в Зарічненському районі на другий день Трійці традиційно проходить відкритий районний фестиваль фольклору “З народної криниці”. Фестиваль проходять щороку в різних селах району. Це дає можливість розкрити та показати творчість кожного села району та залучити молодь до традиційного народного мистецтва, адже на фестиваль запрошуються аматорські колективи різних вікових категорій.
5 червня 2017 року щорічний фестиваль “З народної криниці” відбувся в селі Дібрівськ. Всього у фестивалі взяли участь 18 аматорських колективів, також окремі солісти, читці та гумористи. Відкривали свято господарі Дібрівської громади, вітали зі святом голова Зарічненської райдержадміністрації Анатолій Смаглюк та заступник голови районної ради Леонід Філончук, також надійшли вітання від народного депутата Василя Яніцького та депутата Рівненської обласної ради Віталія Бойка.
Святково прикрашена сцена, діяли чудові виставки, святковий настрій у всіх присутніх і хороша погода сприяли проведенню свята. Господарі пригощали гостей смачним кулішем та рибною юшкою. Серед колективів та всіх, хто виступав на дібрівській сцені не можливо відзначити кращих, адже всі виступи були особливими та яскравими.
Дай Боже через рік діждатися та провести свято зеленого куста в іншому куточку нашої Зарічненщини, аби не забувати звичаї та традиції наших батьків, дідів і прадідів, а з нашим підростаючим поколінням відроджувати та примножувати всі кращі надбання.