http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

На Рівненщині громадяни та юридичні особи започатковують власну справу

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області станом на початок цього року на обліку перебувало 62332 платників податків. Більша половина з них (майже 60%) – приватні підприємці, а це 37319 осіб. Решта платників є юридичними особами – 25013. Порівняно з 2019 роком  кількість суб’єктів господарювання зросла, відповідно, на 1457 та 1006 осіб.

Вже за січень поточного року започаткували власну підприємницьку діяльність 499 платників: 370 – фізичних осіб-підприємців та 129 – юридичних осіб.

Звертаємо увагу, що про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки податківцями звітів та строки подання звітності і сплати податків можна дізнатися черезЕлектронний кабінет та електронний сервіс «InfoTAX».

Нагадуємо, робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою:http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС (www.tax.gov.ua).