http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

Затверджено Порядок ведення Єдиного державного реєстру авторизованих економічних операторів

Поліська митниця Держмитслужби повідомляє, що в Україні буде створено Реєстр авторизованих економічних операторів. Кабінет Міністрів України постановою від 27 січня 2021 № 50 затвердив Порядок ведення Єдиного державного реєстру авторизованих економічних операторів (АЕО) (http://bit.ly/3ae0QmS).

Інформація в Реєстрі почне з’являтися одразу після отримання першим українським підприємством авторизації АЕО. Реєстр функціонуватиме як відкритий та загальнодоступний ресурс; його буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Держмитслужби у розділі «Авторизований економічний оператор» https://bit.ly/3qZACLD. Реєстр міститиме інформацію про підприємства, які отримали авторизацію АЕО (назва, код ЄДРПОУ, місцезнаходження та тип авторизації), а також дату надання авторизації або її анулювання.

Вести Реєстр буде Держмитслужба, яка й надає авторизацію. Реєстр буде регулярно актуалізуватися. 

Як і у випадку з іншими відкритими державними реєстрами, у користувачів буде можливість відстежувати актуальну інформацію про стан власної авторизації АЕО, а також авторизацій АЕО інших компаній, що може бути важливим, зокрема, при виборі бізнес-партнерів, митного брокера (в тому числі, для перевірки можливості використання спеціального спрощення “процедура спрощеного декларування” у разі залучення митного брокера), перевізника. 

Як відомо, у серпні 2020 року в Україні розпочато запровадження програми авторизованого економічного оператора (АЕО) http://bit.ly/3omWT4x, яка відповідає нормам ЄС. Оновлення української законодавчої бази в частині АЕО – одне із зобов’язань України в рамках Угоди про асоціацію з ЄС. Необхідну нормативно-правову базу для запуску програми було розроблено упродовж 2019-2020 років, за сприяння програм Офісу підтримки реформ (RST) при Мінфіні та Програми ЄС з підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM).

Поліська митниця Держмитслужби