http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

Поліською митницею в 2020 році виявлено 715 фактів порушення митних правил, в яких вартість предметів порушення 129,6 мільйонів гривень

Одним з пріоритетних напрямків роботи Поліської митниці Держмитслужби є боротьба з контрабандою та порушеннями митних правил.

«В результаті проведеної роботи, упродовж 2020 року до правоохоронних органів направлено 88 повідомлення  про протиправні діяння, що містять ознаки злочину. Зокрема,  85 повідомлень до підрозділів Головного управління Національної поліції України за ознаками злочину передбаченого частиною 4 статті 358  та статті 185 Кримінального кодексу України; 1 повідомлення до Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області за ознаками злочину передбаченого частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу України; 2 повідомлення до Управління служби безпеки України в Рівненській області за ознаками злочину передбаченого частиною 1 статті 201 та частиною 1 статті 305 Кримінального кодексу України.

Щодо адміністративних правопорушень, то протягом 2020 року заведено 715 справ, вартість предметів порушення в яких склала 129,6 млн.грн.»,- повідомив начальник Поліської митниці Держмитслужби Сергій ПАНЧУК.

Поліська митниця Держмитслужби