http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

Міжнародний день митника: співпраця Поліської митниці Держмитслужби з митними органами іноземних держав

26 січня відзначається Міжнародний день митника – професійне свято всіх працівників митних служб планети.

Відзначається цей День з 1983 року. У листопаді 1952 набрала чинності Конвенція про утворення Ради митного співробітництва, а 26 січня 1953 року у Брюсселі відбулася перша сесія цієї Ради, яка згодом отримала сучасну назву – Всесвітня митна організація (WCO). На ній були представлені 17 країн Європи. Через 30 років саме цей день було обрано для щорічного святкування Міжнародного дня митних служб. Ідеї митного співтовариства отримали чималий відгук і Рада митної співпраці перетворилася на авторитетну організацію міжнародного масштабу. Україна набула членства в Раді у 1992 році.

Рівненська митниця розпочала свою діяльність в 1992 році, відповідно до наказу Державного митного комітету України від 08.04.1992 №73 на базі Рівненського митного поста.

Щодо Поліської митниці Держмитслужби, то вона утворена 26.11.2019 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02 жовтня 2019 року №858 «Про утворення територіальних органів Державної митної служби». Наразі, з 02.11.2020 року розпочато реорганізацію Поліської митниці Держмитслужби шляхом її приєднання до Державної митної служби України.

З моменту свого створення митниця стоїть на захисті економічних інтересів України, використовуючи міжнародні інструменти, конвенції з питань класифікації товарів, митної вартості, правил походження товарів, митних зборів, безпеки ланцюгу постачання товарів, спрощення процедур міжнародної торгівлі, боротьби з правопорушеннями в митній сфері, незаконним переміщенням контрафактної продукції та також боротьби з корупцією.

Координація зусиль і підходів у вирішенні проблем функціонування митних служб приносить відчутні результати, зокрема збільшується товарообіг, створюються сприятливі умови для розвитку бізнесу на міжнародній арені, скорочується незаконна контрабандна діяльність.

Поліська митниця Держмитслужби постійно співпрацює з митними органами іноземних держав, зокрема в 2020 року до митниць через Департамент протидії митним правопорушенням та контрабанді Державної митної служби України направлено 57 запитів, зокрема до митних органів Великобританії, Бельгії, Австрії,  Іспанії, Італії, Данії, Чехії, Німеччини, Швеції, Словаччини, Нідерландів, Туреччини, Польщі, Литви та Франції та 1 безпосередньо до митних органів Білорусі. Водночас від них отримано 87 відповідей.  

Солідарність митних служб всього світу є яскравим прикладом, що демонструє відчутні позитивні зрушення в економіках країн.

Користуючись нагодою, від імені працівників Поліської митниці Держмитслужби, вітаю всіх митників, а також тих, хто користується послугами служби із святом – Міжнародним днем митника!

Бажаю вам здоров’я, радості та добра, родинного затишку та благополуччя!

З повагою начальник Поліської митниці

Держмитслужби                                                                                        Сергій ПАНЧУК