http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

Рівненщина: платники податків спрямували на соціальні виплати 5,4млрд. грн. ЄСВ

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що у 2020 році платники податків Рівненщини сплатили 5,4 млрд. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. У порівнянні з 2019 роком, у 2020-му надходження від сплати ЄСВ зросли на 484 млн. грн., або 9,8%.

Як зазначає начальник ГУ ДПС у Рівненській області Віталій Чуй, дуже важливо, щоб платники податків сумлінно ставились до своєчасної та в повному обсязі виплати заробітної плати найманим працівникам, не допускаючи виплат «в конвертах», адже ЄСВ сплачується з легальних доходів. А це, перш за все, своєчасне здійснення соціальних виплат – пенсій, виплат в зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, по безробіттю, у зв’язку з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням.

Також кожен роботодавець та  працівник мають пам’ятати, що несплачений ЄСВ призводить до втрати страхового стажу, необхідного для призначення пенсій у майбутньому, адже періоди роботи зараховуються до страхового стажу лише за умови сплати страхових внесків у сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Тож своєчасна та в повному обсязі сплата єдиного соціального внеску – це захищені соціальні гарантії для кожного мешканця нашого краю.

Нагадаємо, що у 2021 році мінімальна сума єдиного внеску складає: з 1 січня – 1 320 грн., а з 1 грудня – 1 430 грн. (22% від мінімальної зарплати).

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2021 року змінились рахунки для сплати ЄСВ