http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

Книги обліку доходів і витрат з 01.01.2021 року реєструвати непотрібно

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що Законом України від 14 липня 2020 року №786-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб-підприємців» пункт 296.1. статті 296 Податкового кодексу України викладено у новій редакції та зазначено, що:

з 01.01.2021 для фізичних осіб – підприємців платників єдиного податку першої  і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, ведення обліку у довільній формі здійснюється шляхом щомісячного відображення отриманих доходів, а для фізичних осіб-підприємців платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість, ведення обліку у довільній формі здійснюється шляхом щомісячного відображення отриманих доходів і витрат.

При цьому визначено, що облік доходів і витрат може вестися в паперовому та/або електронному вигляді.

На підставі вимог закону № 786 Міністерством фінансів затверджено наказ від 26 листопада 2020 року № 728, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України № 1240/35523 від 11 грудня 2020 року, «Про визнання таким, що втратив чинність наказ Міністерства фінансів України від 19 червня 2015 року № 579».

ДПС рекомендує платникам першої – третьої груп єдиного податку продовження ведення книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат за формами, які були затверджені у наказі Міністерства фінансів України від 19 червня 2015 року № 579».