http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

Підписано план спільних дій між ТВ АППУ у Рівненській області та Поліською митницею Держмитслужби

Начальник Поліської митниці Держмитслужби Сергій Панчук та Голова ради Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Рівненській області Маріян Года в рамках чотирьохстороннього Меморандуму про партнерство та співробітництво підписали план спільних заходів.

План дій передбачає проведення заходів роз’яснювального характеру для суб’єктів ЗЕД, «круглих столів» та нарад з питань діяльності митних органів, а також підготовку пропозицій до законодавства з питань митної справи.

Крім того, сторони проводитимуть моніторинг громадської думки щодо чинного законодавства та діяльності митних органів, при потребі спільно розглядатимуть конфліктні ситуації між платниками та митними органами у процесі сплати та адміністрування митних платежів.

«Реалізація  запланованих заходів стане новим етапом у спільній роботі. Адже лише в тому разі, коли бізнес і влада робитимуть кроки назустріч один одному  і будуть чесно та прозоро працювати в одному напрямку, наповнення казни суб’єктами  господарювання зростатиме, а платникам податків працюватиметься  легше. Тому такий формат співпраці є дієвим та ефективним як для платників податків, так і для держави. Тим більше, що і митниця і бізнес прагнуть одного – цивілізованих і прозорих митних  правил, спрощення митних процедур при здійсненні  експортно – імпортних операцій, розвитку підприємництва та зростання інвестицій в українську економіку»,- зазначив Голова ради ТВ Асоціації платників податків України у Рівненській області Маріян Года.

Довідково: 4 вересня 2020 року був підписаний Меморандум про партнерство та співробітництво між Рівненською обласною державною адміністрацією, Головним управлінням ДПС у Рівненській області, Поліською митницею Держмитслужби та Територіальним відділенням Асоціації платників податків України у Рівненській області.https://www.facebook.com/103303537853028/posts/187675152749199/

Поліська митниця Держмитслужби