http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

Щомісячно до державного бюджету Поліською митницею направляється майже мільярд гривень митних платежів

«З початку року суб’єкти господарювання, які працюють в зоні діяльності Поліської митниці Держмитслужби перерахували до держбюджету майже 9,5 млрд. грн. митних платежів, в тому числі  майже 2,5 млрд. грн. надійшло до спеціального фонду Держбюджету. Кошти зі спецфонду спрямовуються на будівництво житла для військовослужбовців Збройних Сил України, утримання мережі автомобільних доріг, закупівлю автомобілів для осіб з інвалідністю, підтримку заходів в агропромисловому комплексі тощо. Завдання Уряду по надходженню до спеціального фонду Поліською митницею виконано на 118%,  додатково зібрано 366 млн. грн. Щомісячно з початку року до бюджету скеровується в середньому 946 млн.грн., середньоденні перерахування складають 46 млн.грн.», – повідомив начальник Поліської митниці Держмитслужби Сергій ПАНЧУК.

Основними товарами, за рахунок митного оформлення яких забезпечено надходження митних платежів до бюджету є: транспортні засоби, обладнання для виробничих підприємств,  добрива мінеральні,  обладнання для енергетичної галузі , м’ясо та субпродукти, нитки, тканини, пряжа.

Надходження за рахунок даних товарів обумовлено об’єктивними факторами, насамперед пов’язаними із логістикою, географічним розташуванням отримувачів та особливостями їх господарської діяльності, зокрема, наявністю виробничих потужностей та складських площ, митних складів відкритого типу тощо.

В умовах карантинних обмежень, закритих кордонів, наповнення державної скарбниці є головним завданням митних органів, адже це фінансова стабільність і основа економіки країни, тому хочу подякувати суб’єктам ЗЕД, які працюють у правовому полі та забезпечують наповнення бюджету, – наголосив начальник Поліської митниці Держмитслужби Сергій ПАНЧУК.

Поліська митниця Держмитслужби