http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

Розпочато процедуру реорганізації Поліської митниці Держмитслужби

Поліська митниця Держмитслужби інформує, що 2 листопада 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис стовно рішення щодо припинення Поліської митниці Держмитслужби, як юридичної особи в результаті її реорганізації (код 43350097).

Реорганізація Поліської митниці Держмитслужби, як територіального органу, здійснюється шляхом приєднання до Державної митної служби України на виконання вимог пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 року № 895 «Деякі питання територіальних органів Державної митної служби» та наказів Держмитслужби від 19 жовтня 2020 року № 460 «Про утворення територіальних органів Державної митної служби як відокремлених підрозділів» та від 27 жовтня 2020 року № 480 «Про реорганізацію територіальних органів Держмитслужби».

Поліською митницею Держмитслужби 2 листопада 2020 року видано наказ № 290 «Про створення Комісії з реорганізації Поліської митниці Держмитслужби», яким затверджено склад комісії з реорганізації та наказ 292, яким затверджено План заходів пов‘язаних з реорганізацією Поліської митниці Держмитслужби.

Головою Комісії з реорганізації Поліської митниці Держмитслужби призначено Панчука Сергія Євгеновича начальника Поліської митниці Держмитслужби.

Строк заявлення кредиторами вимог до Поліської митниці Держмитслужби 2 місяця з дня оприлюднення повідомлення про її припинення як юридичної особи.

Поштова адреса Поліської митниці Держмитслужби: 33028, м.Рівне, вул. Соборна, 104.

Поліська митниця Держмитслужби