http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

Платники ПДВ Рівненщини отримали з бюджету понад пів мільярда гривень

Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Рівненській області Віталій Чуй, 183 суб’єктів господарювання області заявили до відшкодування з бюджету  у січні-серпні 2020 року 638,7 млн. гривень. При цьому 145 юридичних осіб заявили до відшкодування 627,8 млн. грн. податку на додану вартість, а 41 приватний підприємець – 10,9 млн. гривень.

Станом на 01.09.2020  року платникам відшкодовано з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 497,2 млн. грн. податку на додану вартість. Зокрема, юрособи отримали 487,4 млн. грн., а приватні підприємці – 9,8 млн. грн. цього платежу. Своєчасно відшкодувати ПДВ вдалося за рахунок запровадження Електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ, адже процес повернення платникам бюджетних коштів став максимально швидким і прозорим.

Разом з тим податківці виявили зловживання окремими суб’єктами господарювання. Так, за результатами проведених перевірок впродовж восьми місяців цього року упереджено бюджетне відшкодування ПДВ на 10,5 млн. гривень.