http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

За продаж алкоголю та тютюну особам до 18 років суб’єкти господарювання Рівненщини сплатять 319 тисяч гривень штрафних санкцій

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області,  за вісім місяців поточного року працівниками податкової служби Рівненщини  проведено 70 перевірок з питань дотримання вимог чинного законодавства в сфері обігу підакцизних товарів. В результаті проведених перевірок виявлено 88 порушень вимог  законодавства.  

Заступник начальника ГУ ДПС в області Зоя Хоній зазначила, що за порушення законодавства щодо реалізації підакцизних товарів до суб’єктів господарювання винесені фінансові санкції на загальну суму  9542,48 тис. грн., з них вже  надійшло до  бюджету 1521,8 тис. гривень.

По результатах опрацювання отриманих від підрозділів Нацполіції матеріалів про виявлені порушення в частині реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам до 18 років, до 37 суб’єктів господарювання застосовані фінансові санкції на загальну суму 319,6 тис. грн. та анульовано дію 16 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 6 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.