http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

До місцевих бюджетів Рівненщини сплачено майже 3,5 млрд. грн. податків та зборів

Місцеві бюджети Рівненської області, від сплати податкових зобов’язань протягом січня-серпня 2020 року, отримали 5 млрд. 504 млн. грн. Ця сума на 216,4 млн. грн., або на 6,6% більша за відповідний період минулого року. Про це розповів Віталій Чуй – начальник Головного управління ДПС у Рівненській  області.

За словами очільника відомства, традиційно основним джерелом надходжень є податок на доходи фізичних осіб. Протягом січня – серпня цього року місцеві скарбниці отримали майже 2,43 млрд. грн ПДФО. Також у трійці лідерів надходжень – єдиний податок, його фізичні та юридичні особи сплатили майже 461,8 млн. грн. Крім того, серед фаворитів – податок на землю – його в місцевих бюджетах краю близько 294,6 млн. грн.

Керівник податкової служби області висловив подяку усім платникам податків Рівненщини, які у складних для функціонування бізнесу умовах сумлінно виконують свої обов’язки.

Віталій Чуй також зазначив,  що ріст надходжень місцевих бюджетів – результат скоординованих зусиль представників бізнесу та усіх гілок влади в питанні детінізації економіки. Адже  завдяки стабільному росту місцевих бюджетів громади можуть впевнено планувати і фінансувати в межах наданих повноважень заходи з розвитку територій. 

Головне управління ДПС у Рівненській області