http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

Особливості обліку осіб, які здійснюють операції з товарами через інформаційний портал «Єдине вікно»

Поліська митниця Держмитслужби нагадує, що усі електронні сервіси Держмитслужби працюють у звичному режимі, і є як ніколи актуальними. Кожен охочий має можливість ними скористатися, не виходячи з дому, економлячи свій час, та не наражаючи себе на небезпеку, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, яка склалась в країні.

Зокрема, завдяки сервісу «Єдине вікно для міжнародної торгівлі», в особистому кабінеті представники бізнесу мають можливість онлайн здійснити перевірку митної декларації, отримати інформацію щодо класифікації товарів, рахунків для сплати митних платежів тощо.

Крім того, юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які здійснюють операції з товарами, мають можливість стати на облік, скориставшись ресурсом Єдиного державного інформаційного порталу «Єдине вікно для міжнародної торгівлі» за посиланням https://cabinet.customs.gov.ua Для цього в особистому кабінеті необхідно ввійти в розділ «Бізнес» за допомогою кваліфікованого електронного підпису підприємства. У розділі «Моя акредитація», через «Особистий кабінет» заповнити відповідні поля заяви. Для перевірки статусу та наявності особи у реєстрі потрібно перейти у розділ «Реєстри та публічна інформація», обравши розділ «Особи, які здійснюють операції з товарами». В результаті з’являється можливість сформувати запит до Реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами за одним із трьох критеріїв пошуку: назва; обліковий номер; податковий номер/номер паспорту. Реєстр знаходиться за посиланням https://cabinet.customs.gov.ua/reestr_cli

Нагадуємо, що Порядок обліку осіб, які здійснюють операції з товарами, визначено наказом Міністерства фінансів України від 15.06.2015 року №552 «Про затвердження Порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами».

Поліська митниця Держмитслужби