http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Громадське обговорення проектів нормативно-правових актів

    В цьому розділі можна ознайомитися з проектами розпоряджень голови Зарічненської районної державної адміністрації, які потребують громадського обговорення.

  До кожного документу, який знаходиться на стадії обговорення, можна висловити свої пропозиції та зауваження, які будуть спрямовані розробникам нормативно-правового акту.

   ПРОЕКТИ РОЗПОРЯДЖЕНЬ:


18.10.2019 р. – Обговорення проекту наказу фінансового управління Зарічненської районної державної адміністрації «Про внесення змін до Інструкції з підготовки  бюджетних запитів до проекту районного бюджету»
Повідомлення щодо обговорення проекту наказу фінансового управління Зарічненської районної державної адміністрації „Про внесення змін до Інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету”

Наказ про внесення змін до Інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету

Зміни до Інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету

Додаток до Інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету


29.05.2017 р. – Про встановлення межі доступності послуг транспортного обслуговування на 2017 – 2019 роки;


04.07.2017 р. – Про затвердження Порядку безоплатного забезпечення ліками для амбулаторного лікування та безоплатного  пільгового  зубопротезування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян Зарічненського району;


24.10.2017 р. – До уваги територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, громадських організацій

Відділом економічного, агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації здійснюється підготовка проекту Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2018 рік.
Пропозиції до проекту Програми можна подати до 24 листопада 2017 року за адресою: смт Зарічне, вул. Центральна, 11, к. 12, zrchekon_apr@ukr.net,
тел. 3-09-06.

Контактна особа: начальник відділу економічного, агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації – Полюхович Юлія Іванівна.