Оголошення

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ,

запрошуємо Вас до співпраці у сфері містобудування, будівництва та архітектури!

В разі наявності документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку, забудовник, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 103 (зі змінами) та статті 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зобов’язаний звернутися до уповноваженого органу містобудування та архітектури про видачу Будівельного паспорта забудови земельної ділянки (далі – будівельний паспорт).

Будівельний паспорт визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення та будівництва індивідуального житлового будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного), господарських будівель , споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці.

Видача будівельного паспорта здійснюється уповноваженим органом містобудування та архітектури. За виготовленням будівельного паспорта забудовнику необхідно звернутися до Районного комунального підприємства

«Госпрозрахункова проектно-виробнича архітектурно-планувальна група (Техбюро)», яке надає послуги:

  • будівельних паспортів забудови земельних ділянок;
  • паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;
  • схем-планів забудови земельних ділянок;
  • викопіювання з генеральних планів населених пунктів Зарічненського району.

Адреса: вул. Центральна, 11, смт Зарічне, Рівненська обл., 34000

Розклад роботи: пн.-чт. з 09:00 до 18:00, пт. з 09:00 до 17:00

Обідня перерва: з 13:00 до 14:00

Телефон: (096) 797-71-05, (066) 800-26-18

Директор: Боричевський Степан Вікторович


Виїзний прийом

Зарічненський районний відділ державної виконавчої служби ГТУЮ у Рівненській області повідомляє, що 13.07.2017 року відбудеться виїзний прийом заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Бедикайла Вячеслава Вікторовича.

Прийом громадян буде проводитись у приміщенні Зарічненського районного ВДВС з 11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. за адресою: смт. Зарічне, вул. Центральна, буд. 6А.


Навчальний семінар “Написання  проектів”

В рамках проведення Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад-2017  відбудуться навчальні семінари “Написання  проектів” в м. Рівне та м. Сарни . 

Навчальний семінар в м. Рівне буде проведений 19 квітня 2017 року в ауд. 201 Рівненської обласної державної адміністрації (м. Рівне, м-н Просвіти, 1).

Початок семінару: 11.00 год.

Навчальний семінар в м. Сарни буде проведений 25 квітня  2017 року в конференц-залі Сарненської міської ради ( м. Сарни, вул. Широка, 31,).

Початок семінару: 11.00 год.

До участі в семінарі запрошуються: представники сільських, селищних, міських, районних рад Рівненської області, які планують подавати проекти на обласний конкурс.

Основна увага на семінарі буде приділятися особливостям заповнення аплікаційної форми проекту. Також будуть висвітлені наступні питання:

  1. Інформація про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад.
  2. Особливості вибору успішної концепції проекту.
  3. Процедура оцінювання проектів.

Контактна особа: Руслана Стасюк. тел. моб. (050)140-53-16, (096)464-88-33.
Е-mail: vrcrivne@gmail.com.


Всеукраїнський конкурс „Кращий державний службовець”

   Зарічненська районна державна адміністрація відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152 „Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, оголошує про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” (далі – Конкурс).

  Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

  Конкурс проводиться серед державних службовців Зарічненської районної державної адміністрації в номінаціях:

   „Кращий керівник” (беруть участь начальники та заступники начальників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, які мають загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один рік);

   „Кращий спеціаліст” (беруть участь спеціалісти апарату та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, які мають загальний стаж державної служби не менш як два роки).

   У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які на момент проведення Конкурсу не мають дисциплінарних стягнень.

   Для участі у першому турі Конкурсу державні службовці подають Організаційному комітету з проведення першого туру Конкурсу:

   заяву про участь у Конкурсі;

   копію особової картки державного службовця;

   подання керівника структурного підрозділу;

   інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

   Більш докладно умови проведення Конкурсу викладені в Порядку проведення Конкурсу, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152, із змінами, та в методичних рекомендаціях щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Нацдержслужби України від 15.02.2012 № 29.

   За довідками звертатись за адресою: смт Зарічне, вул. Центральна, 11, служба управління персоналом апарату райдержадміністрації, телефон 3-09-03.

Тестові завдання – скачати.

Результати конкурсу.


31 березня 2017 року відбудеться публічний звіт голови Зарічненської районної державної адміністрації Анатолія Смаглюка за підсумками роботи у 2016 році.
Голова райдержадміністрації звітуватиме перед громадськістю в сесійній залі Зарічненської районної ради.

Регламент заходу:
11:00 – 11:20 – презентація публічного звіту головою райдержадміністрації Анатолієм Смаглюком.
11:20 – 11:30 – запитання та відповіді.
Запрошуються представники громадськості, громадських об’єднань,  професійних спілок, засобів масової інформації, приватні підприємці.

Місце проведення: зал засідань Зарічненської районної ради  (смт Зарічне, вул. Центральна, 11).

Відповідальний структурний підрозділ: відділ з питань організаційного забезпечення та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Контактна особа: начальник відділу – Ріта Воронко, тел.: (03632) 3-09-03;
e-mail: zrchadmin@ukr.net .

Публічний звіт голови Зарічненської районної державної адміністрації про роботу Зарічненської районної державної адміністрації в 2016 році.