Оголошення

14 березня 2018 року о 12.00 годині відбудеться публічний звіт голови Зарічненської районної державної адміністрації Анатолія Смаглюка за підсумками роботи у 2017 році.
Голова райдержадміністрації звітуватиме перед громадськістю в сесійній залі Зарічненської районної ради.

Регламент заходу:
12:00 – 12:30 – презентація публічного звіту головою райдержадміністрації Анатолієм Смаглюком.
12:30 – 13:00 – запитання та відповіді.
Запрошуються представники громадськості, громадських об’єднань,  професійних спілок, засобів масової інформації, приватні підприємці.

Місце проведення: зал засідань Зарічненської районної ради  (смт Зарічне, вул. Центральна, 11).

Відповідальний структурний підрозділ: відділ з питань організаційного забезпечення та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Контактна особа: в.о. начальника відділу – Григорій Пархомчук, тел.: (03632) 3-04-75;
e-mail: orgvid_zar@ukr.net .

Публічний звіт голови Зарічненської районної державної адміністрації про роботу Зарічненської районної державної адміністрації в 2017 році.


Про проведення процедури визначення аптечних та лікувально – профілактичних закладів (або ФОП з наявною ліцензією на даний вид медичної практики), які будуть забезпечувати жителів Зарічненського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи пільговим медичним обслуговуванням у 2018 році.
1. Процедура визначення аптечних та лікувально – профілактичних закладів (або ФОП з наявною ліцензією на даний вид медичної практики) проводиться управлінням соціального захисту Зарічненськї районної державної адміністрації.
2. Метою проведення процедури є визначення аптечних та лікувально – профілактичних закладів (або ФОП з наявною ліцензією на даний вид медичної практики) з якими будуть укладені договори на здійснення відшкодування витрат на безоплатне забезпечення ліками для амбулаторного лікування та безоплатне і пільгове зубопротезування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи жителів Зарічненського району
3. До участі у процедурі визначення аптечних та лікувально – профілактичних закладів не допускаються юридичні та фізичні особи, які визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство чи ліквідацію як суб’єкта підприємницької діяльності.
4. Учасник повинен надати документи:
– копія Статуту або іншого установчого документу;
– завірені у встановленому законодавством порядку копії дозволів та ліцензій на території району;
– довідка, завірена печаткою учасника, про те, що він має працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, а також наявність мережі аптек по району;
– довідка, складена у довільній формі, яка містить відомості про підприємство – реквізити (юридична та фактична адреса, телефон, факс), керівництво (прізвище, ім’я, по батькові, телефон), форма власності та юридичний статус, організаційно-правова форма;
– копія свідоцтва про державну реєстрацію;
– копія довідки про включення до ЄДРПОУ (про присвоєння ідентифікаційного коду);
– копія паспорту (для фізичних осіб);
– заяву на участь у процедурі визначення аптечних та лікувально – профілактичних закладів за зразком згідно форми;
– конкурсні пропозиції, які складаються з комерційної та технічної частини.
Комерційна частина повинна містити цінову інформацію (торгівельна націнка до оптової ціни виробника медикаментів з урахуванням усіх витрат, податків і зборів, послуг, що надаватимуться Учасником), підтвердження відповідності учасника вимогам, а також решту матеріалів, які повинні бути подані Учасниками згідно з рекомендаціями. Технічна частина повинна містити повну інформацію, щодо відповідності пропозиції Учасника технічним вимогам.
5. Пропозиції приймаються по 16.02.2018 року управлінням соціального захисту населення Зарічненської райдержадміністрації за адресою: смт.Зарічне, вул.Грушевського, 1, тел. 3-09-08, факс. 3-00-65 (понеділок – п’ятниця з 10.00 до 17.00).
6. Дата проведення процедури визначення аптечних та лікувально – профілактичних закладів 19.02. 2018 року о 12.00, місце проведення – приміщення райдержадміністрації.
7. За отриманням роз’яснень та додаткової інформації звертатись до управління соціального захисту населення Зарічненської райдержадміністрації за адресою: смт.Зарічне, вул.Грушевського, 1, тел. 3-09-08, факс. 3-00-65 (понеділок – п’ятниця з 10.00 до 17.00).

ЛІКИ Критерії оцінки 2018.

Начальник управління
соціального захисту населення
райдержадміністрації

Л.Шелегіна


Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2018 рік
Згідно з рішенням Рівненської обласної ради від 11 березня 2016 року №121 «Про щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» (з внесеними змінами) оголошено обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад (далі – Конкурс).
Учасниками Конкурсу можуть бути проекти, розроблені об’єднаними територіальними громадами, сільськими, селищними, міськими та районними радами, а також проекти, розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами.
Проекти-учасники Конкурсу повинні відповідати одному (або кільком) з нижче наведених пріоритетних напрямів:

  Максимальний розмір гранту з фонду Конкурсу Мінімальний  власний внесок
Енерго- та ресурсозбереження (окрім  проектів, у яких заміна вікон/дверей на металопластикові складатиме понад 10 тис. грн.). 100 000 грн. 60% від загальної вартості проекту.
Організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню 100 000 грн. 60% від загальної вартості проекту.
Розвиток туристичної діяльності. 150 000 грн. 30% від загальної вартості проекту.
Розвиток підприємництва 200 000 грн. 10% від загальної вартості проекту.

 Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад РЕКОМЕНДУЄ органам місцевого самоврядування розглянути можливість підготовки проекту, який би передбачав один з наступних видів діяльності:

 1. Розробка та впровадження інноваційних механізмів створення системи муніципального житла.
 2. Організація компактного поселення самотніх осіб похилого віку у спеціалізовані помешкання комунальної  власності  з  наявністю відповідного технічного устаткування та обслуговуючого персоналу.
 3. Організація комунальної системи працевлаштування тимчасово безробітних, надання послуг з працевлаштування за скороченим режимом або гнучким графіком роботи.
 4. Організація системи комунальних транспортних перевезень до закладів освіти та охорони здоров’я жителів віддалено розташованих населених пунктів;
 5. Розробка усталених процедур делегування окремих управлінських повноважень органам самоорганізації населення, визначення оптимальних обсягів делегованих повноважень.
 6. Створення механізмів залучення широких кіл громадськості до справи підтримання громадського порядку.
 7. Розвиток системи місцевих ініціатив з питань охорони довкілля на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.
 8. Розробка та здійснення комплексу заходів з формування сталих джерел надходжень до бюджету розвитку.
 9. Розробка та здійснення комплексу заходів з підвищення ефективності управління об’єктами нерухомості та майнових прав територіальної громади.
 10. Впровадження інноваційного механізму налагодження транспортного сполучення громадським транспортом у сільській місцевості.
 11. Розробка та впровадження інноваційних підходів до використання нежитлових приміщень, незадіяних у процесах виробництва та надання послуг.
 12. Розвиток підприємництва.
 13. Організація комунальної системи сприяння організованій реалізації надлишків продукції домашніх та підсобних господарств.
 14. Організація ефективної системи надання адміністративних послуг (сприяння у налагодженні підприємницької діяльності).

Перевага буде надаватися проектам, які сприятимуть досягненню завдань Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року та Плану заходів з реалізації Стратегії на 2018-2020 рр.
УВАГА! Власний внесок у фінансовій, матеріальній або іншій нематеріальній формі у реалізацію проекту повинен бути забезпечений не раніше дати визначення переможців Конкурсу 2018 року (окрім випадків коли за власний внесок подається проектно- кошторисна документація виготовлена не раніше 2017 року).

Остаточне рішення щодо визначення проектів-переможців приймає Конкурсна рада.

Кінцевий термін подання проектів —30 березня 2018  року.

Проекти надсилати: поштою на адресу 33028, м. Рівне, а/с № 201, а також на електронну пошту vrcrivne@gmail.com  з поміткою “На Конкурс”.

З офіційною інформацією щодо оголошеного Конкурсу можна ознайомитись на веб-сайтах Рівненської обласної державної адміністрації www.rv.gov.ua  та Рівненської обласної ради: www.oblrada.rv.ua.

Виконавчий адміністратор Конкурсу – Волинський ресурсний центр проведе два навчальні семінари:  15 лютого  в місті Рівне (Рівненська ОДА),  1 березня  в м. Сарни (Сарненська міська рада)  для обговорення проблемних питань, які виникатимуть в учасників Конкурсу при підготовці проектів.

Консультації щодо підготовки проектів для участі у Конкурсі можна отримати у Волинському ресурсному центрі.

Контактна особа: Руслана Стасюк. тел. моб. (050)140-53-16, (096)464-88-33.
Е-mail: vrcrivne@gmail.com.

Консультації надаються до 25 березня  2018  року.

Аплікаційна форма


Про проведення конкурсу на право надання послуг пільговій категорії населення – громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, щодо безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів та право забезпечення громадян, жителів Зарічненського району Рівненської області, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, безоплатним та пільговим зубопротезуванням.
1. Конкурс проводиться управлінням соціального захисту Зарічненськї районної державної адміністрації.
2. Метою проведення конкурсів є визначення аптечних закладів, які надаватимуть послуги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, щодо безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів, як передбачено Законом У країни „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи”.
3. До участі у конкурсі не допускаються юридичні та фізичні особи, які визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство чи ліквідацію як суб’єкта підприємницької діяльності.
4. Учасник повинен надати документи:
– копія Статуту або іншого установчого документу;
– завірені у встановленому законодавством порядку копії дозволів та ліцензій;
– довідка, завірена печаткою учасника, про те, що він має працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
– довідка, складена у довільній формі, яка містить відомості про підприємство — реквізити (юридична та фактична адреса, телефон, факс), керівництво (прізвище, ім’я, по батькові, телефон), форма власності та юридичний статус, організаційно-правова форма;
– копія свідоцтва про державну реєстрацію;
– копія довідки про включення до ЄДРПОУ (про присвоєння ідентифікаційного коду);
– копія паспорту (для фізичних осіб);
– заяву на участь у конкурсі за зразком згідно форми.
– конкурсні пропозиції, які складаються з комерційної та технічної частини.
Комерційна частина повинна містити цінову інформацію (торгівельна націнка до оптової ціни виробника медикаментів з урахуванням усіх витрат, податків і зборів, послуг, що надаватимуться Учасником), підтвердження відповідності учасника вимогам, а також решту матеріалів, які повинні бути подані Учасниками згідно з Порядком. Технічна частина повинна містити повну інформацію, щодо відповідності пропозиції Учасника технічним вимогам.
5. Всі ліки, які пропонуються Учасником в частині надання послуг (безплатного відпуску), повинні бути зареєстровані в Україні, а термін їх придатності на момент відпуску має становити не менше 80% від встановленого інструкцією терміну придатності.
6. Конкурсні пропозиції приймаються до 26.01.2018 року управлінням соціального захисту населення Зарічненської райдержадміністрації за адресою: смт. Зарічне, вул.Грушевського, 1, тел. 3-09-08, факс. 3-00-65 (понеділок – п’ятниця з 10.00 до 17.00).
7. Дата проведення конкурсу 29.01.2018 року, місце проведення — приміщення райдержадміністрації.
8. За отриманням роз’яснень та додаткової інформації звертатись до управління соціального захисту населення Зарічненської райдержадміністрації за адресою: смт.Зарічне, вул.Грушевського, 1, тел. 3-09-08, факс. 3-00-65 (понеділок – п’ятниця з 10.00 до 17.00).

ЛІКИ Критерії оцінки 2018


ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ,

запрошуємо Вас до співпраці у сфері містобудування, будівництва та архітектури!

В разі наявності документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку, забудовник, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 103 (зі змінами) та статті 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зобов’язаний звернутися до уповноваженого органу містобудування та архітектури про видачу Будівельного паспорта забудови земельної ділянки (далі – будівельний паспорт).

Будівельний паспорт визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення та будівництва індивідуального житлового будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного), господарських будівель , споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці.

Видача будівельного паспорта здійснюється уповноваженим органом містобудування та архітектури. За виготовленням будівельного паспорта забудовнику необхідно звернутися до Районного комунального підприємства

«Госпрозрахункова проектно-виробнича архітектурно-планувальна група (Техбюро)», яке надає послуги:

 • будівельних паспортів забудови земельних ділянок;
 • паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;
 • схем-планів забудови земельних ділянок;
 • викопіювання з генеральних планів населених пунктів Зарічненського району.

Адреса: вул. Центральна, 11, смт Зарічне, Рівненська обл., 34000

Розклад роботи: пн.-чт. з 09:00 до 18:00, пт. з 09:00 до 17:00

Обідня перерва: з 13:00 до 14:00

Телефон: (096) 797-71-05, (066) 800-26-18

Директор: Боричевський Степан Вікторович


Виїзний прийом

Зарічненський районний відділ державної виконавчої служби ГТУЮ у Рівненській області повідомляє, що 13.07.2017 року відбудеться виїзний прийом заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Бедикайла Вячеслава Вікторовича.

Прийом громадян буде проводитись у приміщенні Зарічненського районного ВДВС з 11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. за адресою: смт. Зарічне, вул. Центральна, буд. 6А.


Навчальний семінар “Написання  проектів”

В рамках проведення Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад-2017  відбудуться навчальні семінари “Написання  проектів” в м. Рівне та м. Сарни . 

Навчальний семінар в м. Рівне буде проведений 19 квітня 2017 року в ауд. 201 Рівненської обласної державної адміністрації (м. Рівне, м-н Просвіти, 1).

Початок семінару: 11.00 год.

Навчальний семінар в м. Сарни буде проведений 25 квітня  2017 року в конференц-залі Сарненської міської ради ( м. Сарни, вул. Широка, 31,).

Початок семінару: 11.00 год.

До участі в семінарі запрошуються: представники сільських, селищних, міських, районних рад Рівненської області, які планують подавати проекти на обласний конкурс.

Основна увага на семінарі буде приділятися особливостям заповнення аплікаційної форми проекту. Також будуть висвітлені наступні питання:

 1. Інформація про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад.
 2. Особливості вибору успішної концепції проекту.
 3. Процедура оцінювання проектів.

Контактна особа: Руслана Стасюк. тел. моб. (050)140-53-16, (096)464-88-33.
Е-mail: vrcrivne@gmail.com.


Всеукраїнський конкурс „Кращий державний службовець”

   Зарічненська районна державна адміністрація відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152 „Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, оголошує про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” (далі – Конкурс).

  Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

  Конкурс проводиться серед державних службовців Зарічненської районної державної адміністрації в номінаціях:

   „Кращий керівник” (беруть участь начальники та заступники начальників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, які мають загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один рік);

   „Кращий спеціаліст” (беруть участь спеціалісти апарату та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, які мають загальний стаж державної служби не менш як два роки).

   У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які на момент проведення Конкурсу не мають дисциплінарних стягнень.

   Для участі у першому турі Конкурсу державні службовці подають Організаційному комітету з проведення першого туру Конкурсу:

   заяву про участь у Конкурсі;

   копію особової картки державного службовця;

   подання керівника структурного підрозділу;

   інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

   Більш докладно умови проведення Конкурсу викладені в Порядку проведення Конкурсу, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152, із змінами, та в методичних рекомендаціях щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Нацдержслужби України від 15.02.2012 № 29.

   За довідками звертатись за адресою: смт Зарічне, вул. Центральна, 11, служба управління персоналом апарату райдержадміністрації, телефон 3-09-03.

Тестові завдання – скачати.

Результати конкурсу.


31 березня 2017 року відбудеться публічний звіт голови Зарічненської районної державної адміністрації Анатолія Смаглюка за підсумками роботи у 2016 році.
Голова райдержадміністрації звітуватиме перед громадськістю в сесійній залі Зарічненської районної ради.

Регламент заходу:
11:00 – 11:20 – презентація публічного звіту головою райдержадміністрації Анатолієм Смаглюком.
11:20 – 11:30 – запитання та відповіді.
Запрошуються представники громадськості, громадських об’єднань,  професійних спілок, засобів масової інформації, приватні підприємці.

Місце проведення: зал засідань Зарічненської районної ради  (смт Зарічне, вул. Центральна, 11).

Відповідальний структурний підрозділ: відділ з питань організаційного забезпечення та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Контактна особа: начальник відділу – Ріта Воронко, тел.: (03632) 3-09-03;
e-mail: zrchadmin@ukr.net .

Публічний звіт голови Зарічненської районної державної адміністрації про роботу Зарічненської районної державної адміністрації в 2016 році.