http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Дубровицьке бюро правової допомоги змінило місце розташування!

Шановні жителі Дубровицького району, відтепер відділ «Дубровицьке бюро правової допомоги» Сарненського МЦ з надання БВПД знаходиться за адресою: м. Дубровиця, вул. Воробинська, 4 (приміщення Дубровицької міської ради – 3 поверх). Тел. (03658)2-00-06.

Додатково повідомляємо, що у бюро можна такі види правових послуг:
1) Безоплатна первинна правова допомога (правові консультації та роз’яснення, складання заяв та інших документів правового характеру), що надається кожній особі;
2) Безоплатна вторинна правова допомога (складання документів процесуального характеру та здійснення представництва інтересів осіб у судах), що надається категоріям населення, які передбачені п.1-2, 8-12 ч.1 ст.14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, особам, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, учасникам бойових дій, внутрішньо переміщеним особам, дітям та іншим.
3) Правопросвітництво на рівні громади та ін.
Додатково повідомляємо, що в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами. Більше інформації про проект на сайті prаvo.minjust.gov.ua.