http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Колективне звернення жителів села Млинок Зарічненського району

На колективне звернення жителів села Млинок Зарічненського району Рівненської області (реєстраційний № 14860) на Гарячу лінію Рівненської обласної державної адміністрації, щодо відновлення курсування приміського поїзда вузькоколійної дільниці 6391/6392 Антонівка – Зарічне, розглянуто у Виробничому структурному підрозділі «Рівненська дирекція залізничних перевезень» по суті звернення повідомляє.
Рухомий склад вузькоколійної дільниці, побудований у 50-х роках минулого століття. Складність в його обслуговуванні та ремонті викликана відсутністю запасних частин, виробництво яких на території України не здійснюється. Через відсутність підмінного локомотива, з метою недопущення його експлуатації з критичними несправностями із загрозою безпеці руху поїздів та пасажирів, відміна курсування даного поїзда по окремих днях, є вимушеною мірою. Відтак, керівництвом Регіональної філії «Львівська залізниця» прийнято рішення залишити курсування поїзда лише у середу, п’ятницю та неділю.
Водночас слід звернути увагу, що кожна вкладена гривня у приміське сполучення покривається доходом лише на 8 копійок. Високий рівень збитковості приміських перевезень не дозволяє у повному обсязі виконувати оновлення рухомого складу та покращувати якість обслуговування пасажирів. Станом на 31.05.2019 Рівненською дирекцією залізничних перевезень надано послуг з перевезення пільгових категорій громадян, по квитках придбаних на станціях Володимирецького та Зарічненського районів, де в т.ч. курсує поїзд Антонівка – Зарічне на суму 120,6 тис.грн. Натомість, компенсаційних коштів від Володимирецької РДА з початку поточного року надійшло в сумі 50,0 тис.грн, що становить лише 41,4% або недофінансовано 70,6тис.грн.
Із високим рівнем збитковості приміських перевезень та мізерними відшкодуваннями з місцевих бюджетів за перевезення пільгових категорій громадян, залізниця не в змозі кардинально покращувати якість технічного стану рухомого складу. В разі повного відшкодування збитків за перевезення пільгових категорій громадян, залізниця докладено максимум зусиль для збільшення періодичності курсування поїзда.

Водночас повідомляємо, що на даний час не розглядається питання повної відміни поїзда та закриття дільниці Антонівка – Зарічне.