http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Сьогодні, 14 червня 2019 року, в районному Будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

Це свято відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження здоров’я.
У переддень свята лікарів, медичних сестер і усіх, хто дотичний до медичної галузі Зарічненського району тепло вітали під час урочистостей у районному Будинку культури.
Зокрема, голова райдержадміністрації Анатолій Смаглюк відмітив, що святкування Дня медичного працівника у невимушеній обстановці дає чудову можливість ще раз подякувати за почесну і відповідальну роботу, яку роблять медики щодня рятуючи людські життя. Голова районної ради Аркадій Місюра зазначив, що гордий за працівників медичної галузі нашого району та їхній повсякденний труд і побажав щоб клятва Гіппократа, яку давали всі медики виконувалася ними з задоволенням.
Кращим представникам медичної галузі району за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника вручили Почесні Грамоти і Подяки райдержадміністрації та районної ради, народного депутата України Василя Яніцького, управління охорони здоров’я Рівненської ОДА.
По завершенню урочистої частини присутні мали можливість подивитися цікавий святковий концерт підготовлений учасниками художньої самодіяльності районного Будинку культури.