http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Відбулось засідання координаційної ради

6 червня, під головуванням заступника голови Зарічненської райдержадміністрації, голови координаційної ради Сергія Ширінги та за участі членів координаційної ради відбулось засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.
Під час засідання координаційної ради були розглянуті питання: – налагодження взаємодії між суб’єктами, які здійснюють заходи щодо запобігання насильства в сім’ї, домашнього насильства та насильства за ознакою статі;
– щодо прийняття активної участі у проведенні інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми з 23 липня по 6 серпня 2019 року.
Голова координаційної ради Сергій Ширінга довів до відома, що станом на 01.06.2019 року звернень постраждалих від гендерного насильства та торгівлі людьми до управління соціального захисту населення не надходило.
В управлінні соціального захисту населення працює „гаряча лінія”. Протягом 5 місяців 2019 року на „гарячу лінію” звернень від осіб, які зазнали дискримінації за ознакою статі, потерпали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі та торгівлі людьми не надходило.
До управління соціального захисту населення Зарічненської райдержадміністрації протягом 5 місяців 2019 року від Зарічненського відділу поліції Вараського ВП ГУНП в Рівненській області надійшло 29 звернень по факту вчинення насильства в сім’ї. з них: 0 – від неповнолітніх дітей, 0- від чоловіків та 29 від потерпілих жінок. Всіх цих осіб було притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення ними насильства в сім’ї, а також відносно цих осіб було винесено офіційні попередження та поставлено на профілактичний облік.
З даними особами постійно проводиться профілактична робота, а саме, дільничні офіцери поліції, спеціалісти управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, цих осіб відвідують за місцем проживання, та проводять з ними бесіди щодо недопущення повторних вчинків відносно сім’ї.
На території Зарічненського району на даний час немає потреби в утворенні мобільної бригади соціально-психологічної допомоги та утворення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.
За результатами засідання координаційної ради вирішено розробити заходи до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми