http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Участь у селекторній нараді

14 травня об 11.00 годині в приміщенні Зарічненської райдержадміністрації, начальник управління держспоживслужби в Зарічненському районі, головний спеціаліст відділу економічного, агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації, представник районного відділу, відділення Головного управління Національної поліції в Рівненській області, голови сільських рад району взяли участь у селекторній нараді в режимі відеоконференцзв’язку з питань безпечного застосування пестицидів та агрохімікатів агровиробниками області, яка відбулась під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Сергій Ширінга.
Під час наради розглядались питання: екологічне та економічне обґрунтування доцільності захисту рослин від шкідливих організмів. Порядок одержання допуску по роботі з пестицидами; дотримання санітарних норм та правил при застосуванні пестицидів і агрохімікатів. Відповідальність за порушення законодавства при використанні пестицидів та агрохімікатів; порядок реєстрації пасік. Захист бджіл від негативного впливу пестицидів; про здійснення заходів щодо безпечного зберігання непридатних до використання пестицидів (незаконтейнеризованих); стан реалізації в області державних програм підтримки АПК.
За результатами наради поставлені чіткі та конкретні вимоги щодо виконання усіх відповідних доручень керівництва області.