http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЗАРІЧНОГО!!!

Зарічне, і всі населені пункти селищної ради – наш спільний дім. Усі ми хочемо, щоб вони були затишними та впорядкованими, в яких комфортно жити, працювати та відпочивати.
Відповідно до Правил благоустрою Зарічненської селищної ради, мешканці, підприємства, установи та організації зобов’язані утримувати в належному стані, чистоті власні та прилеглу території на відстані 15 метрів від огорожі підприємства, установи, організації чи присадибної ділянки в т.ч. включаючи половину проїжджої частини дороги, якщо дороги гравійні, ґрунтові.
Виконавчий апарат Зарічненської селищної ради звертається до всіх власників та користувачів земельних ділянок привести власні і прилеглі території в належний санітарний стан, а також долучитись до акції “За чисте довкілля” та боротьбою з стихійними звалищами сміття навколо смт Зарічне, яка проводитиметься на території селищної ради у п’ятницю 19.04.2019 з 11.00 год..
Особливо звертаємо увагу на те, що вивезення сміття має здійснюватись лише на централізоване сміттєзвалище в смт Зарічне. За порушення правил благоустрою чи вивезення сміття на не встановлені місця (лісосмуги, береги річок, поля) передбачена адміністративна відповідальність за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді накладення штрафу на громадян від 340 до 1 360 гривень і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1 700 гривень.
З питань вивезення сміття на централізоване сміттєзвалище прохання звертатись до КП “Добробут” Зарічненської селищної ради, смт Зарічне, вул. Фестивальна, 38, тел. 3-08-44, моб. (+380) 99-339-87-97
Закликаємо бути свідомими господарями своїх населених пунктів і пам’ятати, що саме ми маємо зберегти в них чистоту!”

Селищний голова
Володимир Ломако