http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

2018 рік для Рівненщини пройшов під знаком медичної реформи. В цій галузі відбувся найбільший прогрес, ніж за всі попередні роки Незалежності України.

Про це повідомив голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко на Раді регіонального розвитку, яка відбулась вчора в міському будинку культури, під головуванням Президента України Петра Порошенка.
Амбулаторія в селі Морочне – ось реальний приклад змін, які стали можливими завдяки Президентській Програмі «Допомога поруч». 29 березня 2019 року відбудеться офіційне відкриття цього медичного закладу, адже всі роботи майже завершено і вже розпочали завозити нові меблі та обладнання.
Також в цьому році заплановано ввести в експлуатацію амбулаторію в с. Кухітська Воля, с. Новорічиця, с. Серники та с. Кухче.
При амбулаторіях будується і житло для лікаря, щоб фаховим молодим медикам створити додаткову мотивацію працювати в селі.
Всі нові, й згодом всі відремонтовані амбулаторії, будуть практикувати телемедицину та матимуть сучасні автомобілі «швидкої допомоги».