http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН 2019-2021

800 об’єктів Рівненщини увійшло до переліку
На 3 роки вперед: вирішили, що буде в пріоритеті громади найближчі роки.
Від короткотермінових планів до довгострокових перспектив. Змінюється підхід до управління. Ставимо мету, навіть якщо її не можна досягти за рік, від неї не можна відмовлятись, бо це важливо.
Фінансову підтримку, всіляке сприяння отримають саме ті об’єкти і заходи, що їх громада внесла і записала в План перспективного розвитку. Тобто, те, що озвучено і зафіксовано – те й будуватимуть наступні роки. На цьому не раз наголошував Президент.
Розпочалось все з Ради регіонального розвитку, яку очолює і щороку збирає Президент П.О.Порошенко. Він доручив передати цей формат на місця, щоб кожна область,район, ОТГ, місто, селище висловили своє бачення того, які зміни вони хочуть бачити в населеному пункті. А це, наприклад, будівництво чи реконструкція закладів освіти й медицини, ремонт доріг, освітлення, спортивна інфраструктура, поліпшення парків, екологічні проекти тощо.
На другому обласному засіданні Ради регіонального розвитку, яка відбудеться в Рівному в березні за участі Президента України Петра Порошенка буде презентовано «План розвитку громад на 2019-2021 роки».
Був зроблений якісний аналіз проектів, які існують в Рівненській області. На основі цих обговорень було підготовлено план перспективного розвитку області, який ліг в основу планування подальшої роботи по всій Україні.
Розроблена дорожня карта розвитку Рівненської області, що планується реалізувати в найближчі роки. Карту супроводжує буклет зі звітом досягнень регіону за 2014 – 2018 рр. і стратегічними планами перспективного розвитку.
Всі проекти враховують інноваційний потенціал Рівненщини, конкурентні переваги та стратегічне бачення розвитку. А також реформи у сферах освіти, охорони здоров’я і розвитку інклюзивного навчання, медичного обслуговування у містах і сільській місцевості.
Заклик усіх долучитися до обговорення планів перспективного розвитку області. Аби привернути увагу громадян до цього важливого проекту. Карти та буклети з ілюстраціями окремих інфраструктурних проектів у містах і ОТГ, а також анкети зворотного зв’язку найближчим часом розповсюджуватимуться волонтерами, представниками громадських організацій.
Отже, розпочинається кампанія, за якою кожний зможе отримати пакет матеріалів від Голови Ради регіонального розвитку Петра Порошенка, в якому міститиметься: буклети, в яких наочно зображено реалізовані ініціативи в регіоні за останні роки та основні напрямки розвитку області та найбільш вагомі проекти, які планується реалізувати у Рівненській області протягом найближчих років; карта перспективних об’єктів Рівненської області на 2019 – 2021 роки; опитувальний лист, за допомогою якого можна повідомити свої побажання, проінформувати про проблему або висловити критику щодо проведених або запланованих робіт на телефон гарячої лінії вказаної там.

https://radiotrek.rv.ua/news/prezydent_bratyme_uchast_u_zatverdzhenni_perspektyvnogo_planu_rivnenshchyny_fotoaudio_234560.html