http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

Держпраці продовжує штрафувати підприємства за нелегальних працівників

Обласні управління Держпраці під час інспекційних відвідувань виявили ряд порушень на підприємствах.
Зокрема, у Чернівцях на одну з комерційних установ накладено штраф в сумі більше 9,5 млн. грн. Установа, що надає клієнтам інформаційні послуги, зареєстрована у Києві, але здійснює свою діяльність в Чернівцях. В ході перевірки інспекторами виявлено 78 працівників (у тому числі двох неповнолітніх), які виконували роботу без документів, які регулюють трудові відносини з роботодавцем.
У Харківській області приватному акціонерному товариству та приватній фірмі доведеться заплатити штрафні санкції на суму майже 626 тис. грн у зв’язку з виявленими працівниками без належного оформлення трудових відносин.
На Тернопільське підприємство накладено штраф в сумі більше 3 млн. грн. за підміну трудових відносин цивільно-правовими. Під час інспекційного відвідування було виявлено 24 медпрацівники, які виконували трудові функції за договорами цивільно-правового характеру.
За порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи – підприємці, що використовують найману працю, несуть фінансову відповідальність у наступних розмірах:
– 100 мінімальних зарплат – 417 300 грн, у разі вчинення роботодавцем перешкоджання при проведенні перевірок;
– 30 мінімальних зарплат за кожного працівника, це 125 190 грн за: допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору; оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час; виплату зарплати без нарахування і сплати ЕСВ;
– 10 мінімальних зарплат (41 730 грн), за кожного працівника, за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам.