http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

Регіональна філія “Львівська залізниця” інформує

10 лютого 2019 року на перегоні Володимирець-Біла допущено сходження з рейок приміського поїзда сполученням Зарічне – Антонівка. Однією з причин вказаної аварії стало те, що в місці сходження було здійснено несанкціонований проїзд через залізничні колії автотракторною технікою, що призвело до зміни геометричних параметрів залізничної колії.
За результатами проведеного обстеження на дільниці колії 750 мм Антонівка-Зарічне виявлено щонайменше 18 місць, де всупереч чинним нормам та правилам здійснюється перетин залізничних колій автомобільною та автотракторною технікою. Зазначене може призвести до пошкодження залізничних колій та закриття руху поїздів на вказаній дільниці.
Випадки несанкціонованого втручання в роботу залізничного транспорту на дільниці носять систематичний характер та створюють передумови до обмеження курсування приміського поїзда. Зокрема, 20.02.2019 невідомі особи виклали на залізничну колію залізобетонні пікетні стовпчики, внаслідок чого було затримано поїзд на 36 хв.
Регіональна філія вживає усіх можливих заходів щодо збереження функціювання дільниці колії Антонівка – Зарічне, однак жодного впливу на дії сторонніх осіб не має.