http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого Дня 8 березня

Жінка – мати, берегиня, трудівниця, оспівана в піснях та віршах. Перед нею вклоняються, нею захоплюються, її кохають. Теплі і ніжні слова захоплення, глибокої вдячності та шани пролунали на адресу люблячих дружин, сестер, матерів, бабусь та просто для усіх жінок планети, під час святкового концерту з нагоди Міжнародного жіночого дня у районному Будинку культури.
Розпочалася концертна програма привітальною композицією – «А на Україні», після чого на сцену вийшли голова райдержадміністрації Анатолій Смаглюк, голова районної ради Аркадій Місюра та селищний голова Володимир Ломако. Вони щиро привітали всіх жінок зі святом 8 березня та побажали їм міцного здоров’я і благополуччя, великого особистого щастя, уваги й любові від рідних і близьких людей.
Своїми чудовими виступами, своєю майстерністю й емоційністю виконання продовжили вітати жінок зі святом вихованці дитячого садочку та аматорські колективи районного Будинку культури.
Важко описати словами, наскільки тепла і святкова атмосфера була у залі під час концерту, тому і не дивно, що гучні аплодисменти звучали після кожного номеру. З гарним настроєм та квітами залишали районний Будинок культури після концерту жінки, дякуючи за це артистам та організаторам свята.