http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Прем’єр-міністр відкрив в Острозі міжнародний форум з питань безпеки

Найбільший капітал країни – це інтелект та люди. Саме вони можуть реалізувати будь-яку ідею, що зробить нашу країну успішною та заможною державою

Про це заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час відкриття міжнародного форуму «Національна безпека України: синергія економіки та освіти» в Національному університеті «Острозька академія».
Нагадаємо, сама ідея форуму «Національна безпека України: синергія економіки та освіти» була започаткована ще два роки тому під час візиту Президента України Петро Порошенко до Національного університету «Острозька академія» на 425-літній ювілей Острозької академії.
На захід також прибула Міністр освіти і науки Лілія Гриневич. У залі академії також присутні фахівці-експерти з безпеки, викладачі та студенти з Китаю, Португалії, Швеції, Азербайджану, Німеччини, Польщі та Франції, аби обговорити питання економічної національної безпеки.
Володимир Гройсман переконаний, що державі необхідно інвестувати усі ресурси в національну економіку. Адже, побудувати успішну країну без сильної економіки не можливо. «Сильна економіка дасть нам право зайняти те місце серед країн світу та Європи, на яке ми поправу історично заслуговуємо», – акцентував Прем’єр-міністр.
В цьому питанні важлива освіта. Зараз формуються абсолютно нові підходи до освіти, починаючи від дитячих садочків.
Прем’єр-міністр додав: «Нові можливості освіти мають дати нам сильний поштовх для створення економічно сильної держави. Нам необхідно і далі прагнути до стандартів країн ЄС та НАТО. А це високі стандарти життя, міцна економіка та безпека країни. Я вірю, що разом з вами ми зробимо Україну сильною і ми відновимо історичну несправедливість. В моєму серці є Україна, яка має бути достатньо сильною країною».
Окрім того,Володимир Гройсман оглянув новий корпус «Острозької академії», будівництво якого здійснювалось на підтримки Уряду.
«Цього року він буде зданий в експлуатацію. Тут є нові лабораторії, нові освітні технології. Це буде український Прінстон», – розповів ректор університету Ігор Пасічник.