http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

ТИМЧАСОВА ЗМІНА МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ на виборах Президента України 31 березня 2019року

В Україні починаючи з 31 грудня 2018 року, офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Відповідно до Закону України “Про вибори Президента України” вибори глави держави мають відбутися 31 березня 2019 року. Другий тур, якщо в ньому буде потреба, фінішує ще через три тижні – 21 квітня.
На даний час проводиться активна робота з уточнення відомостей для складання списків виборців. Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на виборах Президента України 31 березня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання , він може тимчасово (на період їх проведення ) змінити місце голосування.
Щоб змінити адресу голосування, виборцю потрібно особисто подати відповідну заяву до органу ведення Державного реєстру виборців. Проте, дане звернення повинне бути мотивованим: службове відрядження, фактичне проживання не за місцем реєстрації, робота або навчання тощо. При собі потрібно мати документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України: паспорт, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення військовослужбовця або військовий квиток. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни голосування виборця.
Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни їх місця голосування.
Так само можуть змінити свою виборчу адресу виборці, які перебуватимуть у день виборів за кордоном, звернувшись із заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за своєю виборчою адресою або до органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.
Члени дільничних виборчих комісій включаються до списку виборців на виборчій дільниці, де вони включені до складу комісії. До заяви члена виборчої комісії додається копія відповідного посвідчення або копія рішення про утворення відповідної дільничної виборчої комісії.
Тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси забезпечує включення виборця до списку виборців на відповідній виборчій дільниці одноразово, виключно на день голосування 31 березня 2019 року. У разі призначення повторного голосування, потрібно буде повторно подавати заяву.
Відповідні заяви необхідно подати не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, тобто до 25 березня 2019 року включно.
Припускаючи, що активність виборців у цьому році буде дуже високою, рекомендуємо громадянам не чекати масового напливу виборців на дільниці, а провести звірку раніше – у відділі ведення Держреєстру, що знаходиться за адресою: смт Зарічне, вул. Центральна, 11, каб. 36, тел. 3-05-42 в приміщенні райдержадміністрації. При собі необхідно мати паспорт громадянина України.
Також перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців можливо не виходячи з оселі за допомогою мережі Інтернет. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua) та скористатись програмним ресурсом “Особистий кабінет виборця”.