http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Кубок пам’яті трагічно загинувших М.Шелегіна, Д.Гуца, Д. Боричевського

В кінці кожного року вже традиційно проводимо Кубок з футзалу серед чоловічих команд приурочений пам’яті трагічно загинувших М.Шелегіна, Д.Гуца, Д. Боричевського.
Цьогоріч змагання відбулись 23 грудня на базі Зарічненського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія”. В змаганнях брали участь команди Дубровицького району та команди місцеві загалом 6 команд учасників.
Команди, в результаті жеребкування, розділили на дві підгрупи по 3 команди в кожній. В півфінал вийшли 4 команди: ФК “Зарічне”, ФК “Градус” с. Серники, ФК “Колки” Дубровицького району та ФК “Дубровиця”. У фінальній частині за перемогу боролися команди ФК “Градус” та ФК “Колки” Дубровицького району, сильнішою технічно і фізично підготовленою до інтенсивних ігор виявилася футбольна команда с. Серники ФК “Градус”, яка зайняла І місце в турнірі. Другими були команда ФК “Колки” Дубровицького району. Третю сходинку переможців виборола Зарічненська команда ФК “Зарічне”.
Всі команди-призери отримали дипломи відповідних ступенів, грамоти та медалі. Команда переможців нагороджена пам’ятним перехідним кубком. Пам’ятними статуетками були відзначені кращі гравці цьогорічних змагань.