http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

У Зарічненському районі відбулось засідання Ради регіонального розвитку

11 грудня 2018 року голова Зарічненської районної державної адміністрації Анатолій Смаглюк провів перше організаційне засідання районної Ради регіонального розвитку. Вона створена при райдержадміністрації з метою налагодження ефективної взаємодії органів державної влади з органами місцевого самоврядування району.
«Це лише початок, ми маємо запланувати навіть більше проектів і на наступні роки, аби всі заклади, всі дороги, на всій території району відповідали високим стандартам. Під час заходу маємо намір підбити підсумки зробленого за останні роки та вибудувати чітку стратегію розвитку на майбутнє», – зазначив під час засідання голова райдержадміністрації Анатолій Смаглюк.
«Районні Ради регіонального розвитку – це продовження всеукраїнської під головуванням Президента. Кожна громада повинна розробити чіткий план дій, що має бути направлений на розвиток і життя людей. Важливо, щоб такі обговорення відбулися на рівні об’єднаних громад і сіл. Ми чекаємо ваші думки – і за вашим баченням складемо план розвитку Рівненщини на наступні 2019-2021 роки», – звернувся до присутніх Олексій Муляренко.
У ході засідання Ради регіонального розвитку підсумували результати роботи за останні три роки, а також визначили стратегію розвитку Зарічненського району до 2021 року.