http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Людям з обмеженими можливостями – увагу суспільства!

Сучасне суспільство щорічно 3 грудня відзначає Міжнародний день інвалідів з метою акцентування уваги на тому, що кожна людина має право на повноцінне життя та не повинна відчувати себе ізольованою.
Дубровицьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області проведено ряд заходів, спрямованих на сприяння повноцінному використанню людьми з обмеженими фізичними можливостями своїх соціальних прав. На обліку у відділенні перебуває 132 потерпілих на виробництві, які щомісячно отримують від Фонду страхові виплати та медичну і соціальну реабілітацію.
Працівники Дубровицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Рівненській області намагаються будувати свою роботу, спираючись не лише на букву Закону, а й на принципи людяності та співчуття. Робити все можливе для тих, хто потребує допомоги і підтримки. Для цього фахівці Фонду відвідують на дому тих потерпілих, що зазнали важких травм на виробництві і не мають можливості вільно пересуватись. Протягом останнього тижня листопада представником відділення відвідані інваліди – «спинальники» за місцем їх постійного проживання аби знати не зі статистичних даних про проблеми чи запити цих людей, а з кожним інвалідом трудового каліцтва поспілкуватись особисто. Найчастіше якраз під час особистих зустрічей з людьми і з’ясовуються різні проблеми, виникають питання і шляхи їх вирішення.
Зокрема, 30 листопада 2018 року головний спеціаліст Дубровицького відділення Савчанчик Алла Яківна зустрілась з потерпілою внаслідок нещасного випадку на виробництві Полюховичем І.П., інвалідом 1 групи, який проживає в с.Серники Зарічненського району, поцікавилась станом його здоров’я та впевнилась у своєчасності отримання страхових виплат.
У сьогоденні люди з обмеженими фізичними можливостями, як ніколи, потребують нашої постійної уваги й підтримки. Дамо ж їм надію!