http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

З 4 до 5 грудня 2018 року заплановано командно-штабне навчання щодо дій в особливий період

До участі залучать центральні органи виконавчої влади, а також органи місцевого самоврядування, галузеві спеціалізовані служби. Вони відпрацюють необхідні плани.

Все це – частина державних заходів, що забезпечать спокійне звичне життя громадян України і готовність країни гідно відреагувати на потенційні небезпеки.
Про це повідомив під час засідання оперативного штабу ДСНС наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. Захід відбувся у режимі відеоселектору з усіма областями нашої країни. На ньому були присутні голова ОДА Олексій Муляренко та начальник ГУ ДСНС в Рівненській області Сергій Крук.
«Україна, яка сьогодні має відкритий акт агресії з боку РФ в Азовському морі, готова у найкоротші терміни відновити і побудувати систему цивільного захисту, яка повинна діяти в особливий період. Я ще раз хочу заспокоїти українців тих областей, де введено режим воєнного стану, Уряд сьогодні впроваджує всі необхідні превентивні заходи, направлені на убезпечення громадян України від можливих актів агресії з боку РФ», – підкреслив Геннадій Зубко.
Окрім того, урядовець повідомив, що під час воєнного стану, Уряд дає право ДСНС проводити перевірки об’єктів цивільного захисту.
«Долучивши ЦОВВ, територіальні органи влади на місцях, а також органи місцевого самоврядування, потрібно добитися необхідної координації у виконанні поставлених завдань. Ми готові у будь-який момент адекватно і професійно відреагувати на нові виклики, які можуть мати місце, у тому числі на надзвичайні ситуації», – зазначив Зубко.