http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери

Щорічно у першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України.
На плечі соціальних працівників покладена дуже відповідальна робота – соціальна підтримка жителів Зарічненського району. Їх праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Вони небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Вони роблять вагомий внесок у розбудову демократичного та громадянського суспільства.
З нагоди свята у Зарічненському районі відбулись урочистості. На святковому заході були присутні голова районної державної адміністрації Анатолій Смаглюк, голова районної ради Аркадій Місюра, працівники управління праці та соціального захисту населення Зарічненської райдержадміністрації, служби у справах дітей, Зарічненського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області, Зарічненського районного центру зайнятості, районного центру соціальних служб для дітей та молоді, районного територіального центру соціального обслуговування.
З теплими словами привітань та вдячності до присутніх звернулись керівники району Анатолій Смаглюк та Аркадій Місюра, також з вітальним словом виступив помічник народного депутата України Василя Яніцького – Віталій Саган.
«Шановні працівники соціальної сфери! Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом. Ви постійно опікуєтеся проблемами людей, забезпечуєте їх потреби, допомагаєте справитися з нелегкими життєвими обставинами. Вашу турботу та увагу відчувають тисячі людей. Висловлюю Вам безмежну вдячність за Вашу сумлінну працю, за Ваш професіоналізм і вірю: ми з Вами єдині у бажанні, щоб мешканці Зарічненського району були соціально захищені, мали гіду роботу та гідне життя. Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди, домашнього затишку, звершення задумів, творчих здобутків, заслуженої шани та бажання працювати на благо людей» – сказав Анатолій Федорович, вітаючи соціальних працівників.
Після слів вдячності почесними грамотами райдержадміністрації, районної ради і грамотами народного депутата України Василя Яніцького, та грошовими преміями за сумлінну трудову діяльність, високий професіоналізм та відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків та з нагоди професійного свята були нагороджені кращі представники соціальної сфери району.
Після офіційної частини на соціальних працівників чекав святковий концерт, який до свята підготували працівники відділу культури та туризму Зарічненської райдержадміністрації.