http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Делегація з Рівненщини взяла участь у Першому Форумі регіонів України та Білорусі

25-26 жовтня 2018 року у м. Гомель відбувся Перший форум регіонів України та Республіки Білорусь. В рамках Форуму була проведена широкомасштабна виставка продукції підприємств і організацій регіонів України та Білорусі, відбулось 7-е засідання Білорусько-Української Консультативної ради ділового співробітництва, а також ряд галузевих заходів у сферах економіки, сільського господарства, екології, освіти та науки тощо.
Делегацію від Рівненської області очолив голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко, також до складу групи увійшли голова Зарічненської райдержадміністрації Анатолій Смаглюк, голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір та голова Дубровицької райдержадміністрації Микола Петрушко.
В рамках Форуму було підписано угоду про співпрацю між Рівненщиною та Брестською областю. Офіційне підписання відбулося, 26 жовтня, в місті Гомель Республіки Білорусь.
Документ визначає спільну майбутню співпрацю в галузях економіки, сільському господарстві, культури, освіти, туризму та медицини. Угода спрямована на реалізацію проектів з розвитку сільських територій, спільну організацію виставок і ярмарків підприємств обох регіонів, а також налагодження прямих контактів між театрами, музеями, творчими колективами Рівненської і Брестської областей. Також передбачено підтримку діяльності, спрямовану на охорону навколишнього середовища та забезпечення екологічної безпеки.
Опрацьовується питання підписання угоди про міжнародне співробітництво між Пінським районом Брестської області та Зарічненським районом Рівненської області. Основною метою підписання угоди є взаємодія та ефективна співпраця органів виконавчої влади, зокрема у сферах економіки, інвестиційної діяльності, галузях освіти, культури та туризму, діяльність яких поширюється на території Зарічненського району.