http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

На Рівненщині завершився конкурс з ремонту ракетно-артилерійського озброєння ЗСУ

На одному з арсеналів Озброєння Збройних Сил України, завершився конкурс на краще відділення з ремонту ракетно-артилерійського озброєння ЗСУ.
Першимвипробуванням для команд стала спортивна естафета. Учасники на швидкість переносили ящик з “боєприпасами”, колоди для самовитягування, двохсотлітрові бочки з рідиною та буксирний трос для бронетехніки.
Для перевірки фахової підготовки учасники змагань перемістилися зі стаціонарної бази на визначену ділянку місцевості в поле.
Серед завдань – повне розгортання ремонтної майстерні МРС-АР, запуск генератора, встановлення крану стріли майстерні у робоче положення, перевірка прицільних пристроїв, перевірка противіткатних пристроїв 122-міліметрової гаубиці Д-30.
На завершення, команди евакуйовували умовного пораненого з самохідно-артилерійської установки 2С1 “Гвоздика” та надавали йому першу медичну допомогу.
За підсумком конкурсу перше місце виборола команда 9 арсеналу Озброєння ЗСУ з Рівненщини, другими та третіми стали ремонтники 146 та 532 окремих ремонтно-відновлювальних полків.
«Під час розгортання ремонтної майстерні МРС-АР, при очікуваному результаті на максимальний бал (50 хвилин) наша команда впоралась в два рази швидше. Завдяки своїй наполегливості хлопці не тільки підвищують імідж своєї військової професії та Збройних Сил України в цілому, а й Рівненщини зокрема. За старанність, сумлінне виконання обов’язків військової служби переможців конкурсу буде подано на заохочення керівництвом Міністерства оборони України та Збройних Сил України, – зазначив командир військової частини Володимир Сторожук.

За інформацією прес-офіцера Міністерства оборони України
в Рівненській області підполковника Віктора Шубця