http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

“Тризуб – це Україна”

   Як вже повідомлялося, на сайті Зарічненської районної державної адміністрації, у зв’язку з останніми подіями у світі, постало питання популяризації українських національних символів. За кордоном, через недостатню поінформованість світової спільноти про національну символіку України, виникла проблема ототожнення традиційних українських національних символів з символами ультраправих рухів, у зв’язку з чим  стартувала Міжнародна акція «Тризуб це Україна» (“Trident is Ukraine“). Акцію організовують Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій та міжфракційне депутатське об’єднання “Співпраця: Україна-Діаспора“.

   Учасником акції-флешмобу може стати кожен, хто підтримує Україну. Основною метою флеш-мобу є поширення поінформованості закордонної спільноти стосовно українських національних символів.

   Першими на Зарічненщині приєдналися до проведення акції-флешмобу «Тризуб це Україна» (“Trident is Ukraine“) учні Дібрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, які у вишиванках створили «Живий Тризуб».

Залишити відповідь