http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Урочисті заходи з нагоди святкування Дня працівників освіти

Сьогодні, 03 жовтня 2018 року, в районному будинку культури відбулися урочисті заходи, приурочені Дню працівників освіти.
Урочистості розпочалися з виконання Державного гімну України та привітань голови районної державної адміністрації Анатолія Смаглюка, голови районної ради Аркадія Місюри, начальника відділу освіти Павла Мельника та помічника народного депутата України Василя Яніцького – Віталія Сагана.
«Ми всі пам’ятаємо наших вчителів. Адже життя кожної людини не можливо уявити без вчителя, який прокладає шлях у життя, допомагає їй сформуватися як особистості та правильно обрати свою професію. Саме за шкільною партою відбувається виховання патріотично свідомої молоді, яка знає свою історію, пам’ятає та зберігає українські народні звичаї, любить рідну мову та Батьківщину», – зазначив керівник району.
З нагоди Дня працівників освіти керівники району нагородили Почесними грамотами кращих освітян району та побажали миру, добробуту, благополуччя, невичерпних творчих сил, натхнення у навчанні та вихованні дітей заради процвітаючого майбутнього української держави.
Окрасою свята стали вокальні та хореографічні композиції від талановитих артистів.