http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Рівненські дорожники демонструють хороші економічні показники

У Рівному дорожники зі всієї України обговорили стан підготовки до зими і підсумували весняно-літній сезон
«Завдяки плідній та ефективній співпраці з органами місцевої влади Рівненський облавтодор має нормальні економічні показники і ситуація в області з утриманням доріг і їх ремонтами на фоні всієї держави виглядає досить непогано», – так очільник ДАК «Автомобільні Дороги України» Роман Косинський прокоментував обрання Рівного для проведення галузевої виробничої наради.

У непростий для галузі час саме рівненські дорожники показують нормальні економічні показники, наголосив Роман Косинський. Облавтодор ефективно працює як з бюджетними так і з сторонніми замовниками, і, навіть, виконує роботи на дорогах загального користування в інших областях.
Перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір відзначив: «Цього року ми маємо унікальну і парадоксальну ситуацію: обсяги виділених на місцеві дороги кошти в рази перевищує фінансування державних доріг. Тобто дороги, які не обслуговувались, або обслуговувались за залишковим принципом останні 27 років сьогодні ремонтуються і це є показником. Ми раді, що частину з тендерів виграв облавтодор, адже це єдина організація, яка має розгалужену мережу філій, людей і техніки по всій області. Облавтодор на ділі показав, що може справитись ефективно з поставленими задачами, відтак ми маємо намір продовжити цю співпрацю і в подальшому її розширювати».

Голова облради Олександр Данильчук також додав: «На цей ми отримали заявок на фінансування ремонтів доріг на понад 2 мільярди гривень. Зрозуміло, що ця сума для обласного бюджету наразі є непідйомною. Але, водночас, облавтодор показує надзвичайно ефективну роботу у виконанні поставлених завдань, навіть за умов мізерного фінансування».