http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 вересня 2009 року № 351 “Про організацію забезпечення ліками громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” прийнято розпорядження голови Зарічненської районної державної адміністрації від 01.02.2018 № 39 “Про організацію відшкодування витрат на пільгове медичне обслуговування громадян Зарічненського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. Даним розпорядженням затверджено склад робочої групи з питань організації координації та контролю медичного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі – робоча група). До складу робочої групи залучено фахівців та членів громадських організацій відповідного спрямування.
У своїй роботі робоча група керується нормативно-правовими документами, що регулюють сферу медичного забезпечення, та враховує Рекомендації щодо безоплатного забезпечення ліками для амбулаторного лікування та безоплатного зубопротезування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян Рівненської області, затвердженими розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 18.09.2009 №351.
На пільгове медичне обслуговування громадян Зарічненського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” на 2018 рік з обласного бюджету районному бюджету передбачено 853200,00 грн. (згідно з тристоронньою Угодою від 22 грудня 2017 року). З них: 784980,00 грн. – на безоплатне забезпечення ліками за рецептами лікарів для амбулаторного лікування та 68220,00 грн. – на надання послуг з безоплатного зубопротезування.
На підставі проведення процедури визначення аптечних та лікувально – профілактичних закладів, що забезпечуватимуть громадян Зарічненського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, пільговим медичним обслуговуванням та відповідно до укладеного у 2018 році договору на здійснення відшкодування витрат на безоплатне забезпечення ліками для амбулаторного лікування, жителів Зарічненського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, пільгове медичне забезпечення здійснюється аптечним закладом КП ,,Аптека №1” на загальну суму 784300,00 гривень.
Відпуск лікарських засобів проводиться за місцем реєстрації постраждалих громадян за безоплатними рецептами лікарів лікувально-профілактичних закладів, де постраждалий перебуває на обліку на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.98р. №1303 “Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань”.
У аптечних закладах ведеться комп’ютерний облік лікарських засобів, безоплатно виданих постраждалим громадянам, у формі реєстру, де зазначається прізвище постраждалого громадянина, номер і категорія посвідчення, прізвище лікаря, який виписав рецепт, дата реалізації ліків, найменування ліків, кількість та вартість реалізованих ліків.
Реєстри та відповідні їм безоплатні рецепти лікарів для амбулаторного лікування постраждалих громадян зберігаються в аптечних закладах відповідно до періоду, за який формується реєстр і реалізуються ліки постраждалим громадянам на підставі безоплатних рецептів лікарів.
З метою посилення контролю за цільовим використанням коштів, що виділяються на забезпечення постраждалих громадян ліками за безоплатними рецептами лікарів, перевіряються та погоджуються всі подані аптечним закладом реєстри відпущених ліків.
Протягом січня-серпня 2018 року аптечним закладом КП ,,Аптека №1” відпущено ліків за 2215 безоплатними рецептами лікарів для 891 громадянина, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на загальну суму 523320 гривень, яка відшкодована в повному обсязі.
Послуги з безоплатного зубопротезування громадянам Зарічненського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, надаються відповідно до укладеного договору з ФОП Перуніним М.В. на суму 68220,00 гривень.
Реєстри реалізованих безоплатно ліків та наданих послуг з безоплатного зубопротезування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, зберігаються в управлінні соціального захисту населення Зарічненської райдержадміністрації. На підставі цих реєстрів здійснюється відшкодування в межах щомісячних асигнувань, передбачених на забезпечення ліками постраждалих громадян та надання послуг з безоплатного зубопротезування, а також щомісячно подаються звіти про витрати коштів на зазначені цілі до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.
У січні-серпні 2018 року послуги з безоплатного зубопротезування було надано для 13 постраждалих громадян на загальну суму 44912,00 гривень.
Упродовж 2018 року було проведено вісім засідань робочої групи з питань організації координації та контролю медичного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. На засіданнях робочої групи розглядались питання:
про порядок проведення процедури визначення аптечних та лікувально – профілактичних закладів (або ФОП з наявною ліцензією на даний вид медичної практики), що будуть забезпечувати громадян Зарічненського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи пільговим медичним обслуговуванням;
про розгляд заяв жителів Зарічненського району, щодо відпуску лікарських засобів;
про стан забезпечення постраждалих громадян медикаментами за безоплатними рецептами лікарів КП ,,Аптека №1” та пропозиції щодо його покращення.

В.о. начальника управління

соціального захисту населення Зарічненської райдержадміністрації                                                    О.Гнедко