«Запобігти, врятувати, допомогти»

Сьогодні, 14 вересня в смт Зарічне на площі Героїв Майдану працівниками Зарічненської ДПРЧ – 13, відділення поліції та центральної районної лікарні було проведено громадську акцію: «Запобігти, врятувати, допомогти».
Головним завданням якої було ознайомити та навчити населення і, в першу чергу, підростаюче покоління, основам пожежної безпеки,  безпеки життєдіяльності, популяризації професії працівників екстрених служб тощо.
Під час заходу представник кожної із служб розповів про основні вимоги безпеки та алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та подій різного характеру.
Для школярів було цікаво побачити пожежно – рятувальне оснащення, пожежний автомобіль, а також учні мали змогу відчути себе справжніми рятівниками.  Під наглядом пожежного кожен бажаючий міг  подати воду із ствола.
Впродовж даної акції діти задавали різні запитання і спілкувалися з представниками кожної служби, адже це для них щось цікаве і нове.
Проведення подібних заходів необхідне для виховання дітей, навчання їх діям під час виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій.
В заході також було представлено огляд спецтехніки, спецспорядження та обладнання даних структур.