http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

«Запобігти, врятувати, допомогти»

Сьогодні, 14 вересня в смт Зарічне на площі Героїв Майдану працівниками Зарічненської ДПРЧ – 13, відділення поліції та центральної районної лікарні було проведено громадську акцію: «Запобігти, врятувати, допомогти».
Головним завданням якої було ознайомити та навчити населення і, в першу чергу, підростаюче покоління, основам пожежної безпеки,  безпеки життєдіяльності, популяризації професії працівників екстрених служб тощо.
Під час заходу представник кожної із служб розповів про основні вимоги безпеки та алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та подій різного характеру.
Для школярів було цікаво побачити пожежно – рятувальне оснащення, пожежний автомобіль, а також учні мали змогу відчути себе справжніми рятівниками.  Під наглядом пожежного кожен бажаючий міг  подати воду із ствола.
Впродовж даної акції діти задавали різні запитання і спілкувалися з представниками кожної служби, адже це для них щось цікаве і нове.
Проведення подібних заходів необхідне для виховання дітей, навчання їх діям під час виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій.
В заході також було представлено огляд спецтехніки, спецспорядження та обладнання даних структур.