http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

9 важливих соціальних ініціатив реалізують на Рівненщині

«Загалом на конкурс надійшло понад 70 заявок. Стосувалися вони покращення надання соціальних послуг людям, розвитку туризму та підприємництва, енерго- та ресурсозабезпечення», – розповідає директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Костянтин Мокляк.
Оцінювали розробки незалежні експерти з різних областей. На основі їх пропозицій Конкурсна рада із числа представників ОДА, обласних депутатів та громадськості визначила проекти-переможці.
Разом з тим, було відзначено, що цього року надійшла рекордна кількість розробок і багато з них дуже якісно написані.
Саме тому Конкурсна рада рекомендувала департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА звернутися до обласних депутатів стосовно збільшення коштів на впровадження проектів. А також затвердила перелік найуспішніших розробок, які можуть бути реалізовані у разі дофінансування.
«Приємно, що депутати обласної ради підтримали громади та додатково виділили 300 тисяч гривень з бюджету. Таким чином буде реалізовано більше проектів, ніж планували раніше», – відзначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.
Так, за 2,1 мільйони гривень на умовах співфінансування громади втілять у життя важливі для них ініціативи. Зокрема, у селах та містах відремонтують міст та млин, облаштують спортивні майданчики, у тому числі й для людей з інвалідністю, встановлять вуличне освітлення та станцію знезалізнення води. Також планують створити нові туристичні маршрути та об’єкти задля підвищення привабливості своїх територій.
Загалом з початку реалізації обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад вдалося реалізувати 95 ініціатив на загальну вартість понад 12 мільйонів гривен, з яких майже 7 мільйонів – це власний внесок громад.