http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Нарада щодо обговорення змін до Закону України.

12 вересня о 12.00 годині в кабінеті голови райдержадміністрації, під головуванням голови райдержадміністрації Анатолія Смаглюка, за участю голови районної ради Аркадія Місюри, заступника голови райдержадміністрації Сергія Ширінги, директора державного підприємства «Зарічненське лісове господарство» Сергія Киркевича, головного державного інспектора Зарічненського відділення Сарненської ОДПІ Головного управління ДФС У Рівненській області Сергія Драки, селищного та сільських голів району відбулась нарада щодо обговорення останніх змін до Закону України від 10 липня 2018 року № 2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» (далі – Закон № 2497), яким внесено зміни до ст. 273 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), який набрав чинності 15.08.2018 року. Відповідно до внесених Законом № 2497 змін передбачається оподаткування земельним податком земель лісогосподарського призначення.
Відповідно до п. 273.1 ст 273 Кодексу (у новій редакції) податок за лісові землі складається із земельного податку та рентної плати, що визначається податковим законодавством. Раніше земельний податок за лісові землі справлявся як складова ретної плати.
З урахуванням зазначених змін до чинного законодавства, платники податків, які є власниками або користувачами земельних ділянок, що відносяться до лісових земель, зобов’язані не пізніше 20 вересня 2018 року подати до контролюючих органів за місцем знаходження таких земельних ділянок декларації з плати за землю з розрахунком земельного податку за лісові землі.
Згідно вимог п.12.3 та п.п.12.4.1 п.п. 12.4 ст 12 Кодексу ставки земельного податку встановлюються рішенням місцевих рад в межах ставок, визначених Кодексом.
Розглянувши дане питання головою райдержадміністрації Анатолієм Смаглюком було надано ряд рекомендацій та доручень.