http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ.

Щороку у другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури та спорту, який традиційно вважається професійним святом для усіх спортсменів та ветеранів спорту.
9 вересня у Зарічному відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту. Участь у святі взяли спортсмени, тренери КДЮСШ, учителі фізичної культури та спорту, команди підприємств, установ та організацій району, сільських рад району, молодь, жителі селища та району.
На урочистій частині були присутні в.о. голови райдержадміністрації Сергій Ширінга, керуючий справами районної ради В’ячеслав Лишній, завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Микола Цермолонський, голова Зарічненської районної організації ФСК інвалідів “Повір у себе” Микола Поборончук, помічник народного депутата України Василя Яніцького Володимир Пюро та голова районної організації війни та праці Ростислав Карпенюк, які привітали із професійним святом представників сфери фізичної культури і спорту, подякували за досягнуті протягом року спортивні здобутки та побажали усім міцного здоров’я, щастя, наснаги, терпіння, нових спортивних звершень, здобутків та перемог у змаганнях. Кращим спортсменам Зарічненщини, працівникам галузі фізичної культури та спорту з нагоди свята було вручено грамоти і подяки від районної державної адміністрації , районної ради та народного депутата України Василя Яніцького.
Після урочистої частини заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту продовжили «Козацькі забави 2018». Цьогоріч у змаганнях взяло участь 5 команд, а саме: Зарічненське РС ГУ ДСНС України в Рівненській області, ДП ,,Зарічненський лісгосп”, відділу освіти, КЗ ,,Зарічненська ЦРЛ” та команда Вичівської сільської ради. В запеклій боротьбі перемогу здобула команда ДП ,,Зарічненський лісгосп”, друге місце за командою КЗ ,,Зарічненська ЦРЛ” та третє місце виборола команда відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації.
На змагання з шахів і шашок заявилося 15 гравців (6-шахи, 9 –шашки). В напруженій та цікавій боротьбі перемогу з шахів здобули: перше місце – Гуринович Микола, друге – Добіщук Микола та третє – Львов Денис, з шашок: перше місце – Ломазей Василь, друге—Карпенюк Йосип, третє – Полюхович Віталій.
В змаганнях з міні-футболу приймало участь 8 команд селищної та сільських рад району та Локницької ОТГ. В результаті наполегливої, завзятої та азартної гри перехідний кубок голови Зарічненської районної державної адміністрації вибороли футболісти Серницької сільської ради. Друге місце посіла команда Борівської сільської ради, третє – команда ветеранів Зарічного.
За результатами підведення підсумків всіх переможців було нагороджено грамотами, дипломами, медалями та кубками.