http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Мінприроди оприлюднило квартальні звіти щодо виконання Угоди про асоціацію з ЄС

Звіт Міністерства екології та природних ресурсів щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони за I та ІІ квартали 2018 року оприлюднений на сайті відомства.
Зазначимо, головним успіхом відомства за вказаний період є ухвалення Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку” від 20.03.2018 № 2354-VIII.
Вказаний Закон є одним з найважливіших стратегічних законодавчих актів, що закладає підвалини нової системи захисту довкілля. Він запроваджує систематичний процес виявлення екологічних факторів і можливих екологічних наслідків пропонованих стратегій, планів і програм та їх урахування під час прийняття рішень, які стосуються цих стратегій, планів і програм.
Важливим також є розробка та винесення на громадське обговорення Концепції створення Загальнодержавної автоматизованої системи “Відкрите довкілля”. З її проектом можна ознайомитися за посиланням.
Нагадаємо, 20 березня Верховна Рада ухвалила закон “Про стратегічну екологічну оцінку”. Цей закон є частиною Дорожньої карти законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.