http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Багатодітним матерям району вручили почесні нагороди «Мати-героїня»

«Мати-героїня» — жінка, яка народила та виховала до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у вихованні дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.
31 липня 2018 року у Зарічненській райдержадміністрації відбулось нагородження матерів-героїнь Зарічненського району, яких нещодавно відзначено на державному рівні.
Голова адміністрації Анатолій Смаглюк привітав берегинь сімейного вогнища, зазначивши при цьому, що питання належного вшанування «Матерів-героїнь» є одним із найважливіших завдань влади. Також керівник РДА зауважив, що всі багатодітні матері, присутні у залі та представлені до нагородження почесними відзнаками, мають отримати передбачені державою матеріальні виплати.
За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов їх всебічного розвитку відповідним указом Президента України Петра Порошенка від 11.05.2018 року № 121/2018, почесне звання України «Мати-героїня» присвоєно для 17-х жителів із Зарічненського району.