Кирикович Ларису нагороджено Грамотою Верховної Ради.

Сьогодні у Верховній Раді України під час засідання Комітету з питань охорони здоров’я у рамках «круглого столу» з нагоди Дня матері, на якому були запрошені видатні жінки України, у тому числі Матері-героїні з усіх регіонів України, вручено Ларисі Кирикович, волонтеру з Рівненщини, начальнику медичної служби 5-го Окремого батальйону Української Добровольчої Армії – Грамоту Верховної Ради «За заслуги перед Українським народом».
Медики-волонтери кожного дня на передовій рятують військових, часто ризикуючи власним життям. Ці медики працюють не за гроші. Не заради кар‘єри. Вони справжні патріоти України.
Саме такою є Лариса Кирикович, яка на Сході України в Авдіївці, пліч-о-пліч й нарівні з чоловіками бореться за незалежність і територіальну цілісність України. ЇЇ позивний –«МАМА». І вона справді є мамою не тільки для своїх дітей, а солдат і офіцерів на полі бою.
У грудні 2014 року почався бойовий шлях Лариси Миколаївни. Вона працювала на оперблоців Первомайську, де стабілізувала поранених та передавала до госпіталю в Красноармійськ.
Брала участь у найгарячіших точках на Донбасі (Піски, Донецький аеропорт, шахта Бутівка, бій під Білокамянкою. У лютому 2016 році отримала волонтерську нагороду – Орден «Народний герой України».
Дякуємо за Вашу самопожертву.