Урочистості з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня в Зарічному біля Меморіалу Слави відбулися районні урочистості з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цей день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

Розпочали районний захід з урочистої ходи до Меморіалу Слави, за участі ветеранів, керівників району і селища, представників трудових колективів, підприємств, організацій і установ, громадських організацій, молоді та громадськості.
Відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави. Учасники церемонії хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто поліг в бою, помер від фронтових ран, тих, чиє життя безжально відібрала війна.
Зі словами вдячності ветеранам і привітаннями з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації  Анатолій Смаглюк, заступник голови районної ради Леонід Філончук, голова районної ради ветеранів війни та праці Ростислав Карпенюк.
В подальшій програмі були виступи працівників районного Будинку культури.
Відповідні заходи пройшли у всіх населених пунктах району.