http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Урочистості з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня в Зарічному біля Меморіалу Слави відбулися районні урочистості з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цей день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

Розпочали районний захід з урочистої ходи до Меморіалу Слави, за участі ветеранів, керівників району і селища, представників трудових колективів, підприємств, організацій і установ, громадських організацій, молоді та громадськості.
Відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави. Учасники церемонії хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто поліг в бою, помер від фронтових ран, тих, чиє життя безжально відібрала війна.
Зі словами вдячності ветеранам і привітаннями з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації  Анатолій Смаглюк, заступник голови районної ради Леонід Філончук, голова районної ради ветеранів війни та праці Ростислав Карпенюк.
В подальшій програмі були виступи працівників районного Будинку культури.
Відповідні заходи пройшли у всіх населених пунктах району.