Заходи до Дня пам`яті та примирення.

Вже третій рік поспіль до свята Перемоги додається і нова пам’ятна дата – День пам’яті та примирення. Її встановлено Указом Президента України Петра Порошенка й українці святкують цей день 8 травня.

Тому розпочались урочистості у Зарічному ввечері саме 8-го травня проведенням акції «Перша хвилина миру», присвяченою Дню пам’яті та примирення.
До Меморіалу Слави, щоб вшанувати пам’ять всіх загиблих у роки війни прийшли керівники району, представники трудових колективів, підприємств, установ, організацій району, громадських організацій, молоді та громадськості.
Голова райдержадміністрації Анатолій Смаглюк, звертаючись до присутніх зазначив, що «Головне наше завдання – віддати данину героям війни. І тим, хто захищав Батьківщину десятки років тому, і тим, хто боронить її сьогодні. Ми повинні подякувати людям, які стали на захист країни у різні часи».
Продовжилися заходи до Дня пам’яті та примирення спільною молитвою за загиблими у роки Другої світової війни та під час проведення антитерористичної операції у східних областях України.
Від влади та громадськості були покладені квіти до Меморіалу Слави.